Zasedanje šolskega otroškega parlamenta je potekalo 7. 2. 2017, na katerem so predstavniki razredov debatirali o temi Otroci in načrtovanje prihodnosti. Strinjali so se, da mora vsak posameznik imeti načrt za svojo prihodnost, ki ga prične udejanjati z izbiro poklicne poti. Razmišljali so tudi o tem, da v življenju potrebujemo soljudi, ki so nam v oporo in jim zaupamo.

Našega zasedanja so se udeležili tudi zunanji gostje, g. Jug, predsednik sveta staršev in g. Juršnik, predstavnik Policijske postaje Lenart.

V sklepnem delu zasedanja smo izvolili predstavnike za Medobčinski parlament v Lenartu, kjer nas bodo zastopali Kim Juršnik, Danaja Brumen in Nik Zemljič iz 9. razreda. Želimo jim uspešno razpravo ter vse dobro v nadaljnjem izboru.

foto_utrinki

Mentorici OP: Estera Jurša, Natalija Novak