Projekt Spodbujanje prijateljstva se izvaja pod okriljem društva Sobivanje in 20. maja smo se z učenci obeh 3. razredov in vrstniškimi mediatorkami udeležili zaključne prireditve v SiTi teatru v Ljubljani. Ogledali smo si nastope nekaterih šol, ki so vključeni v projekt in dobili priznanje za sodelovanje.

Foto utrinki

V sklopi projekta Spodbujanje prijateljstva smo letos opravili 5 aktivnosti: radijsko igro, ki ste jo lahko poslušali v novembrskem prispevku, torbico z adventnimi nalogami v decembru, likovne risbe, filmček in pesem na temo prijateljstva. Vsi izdelki so nastali s skupnim sodelovanjem otrok, timskim delom in medsebojno pomočjo.

Na spodnjih povezavah si lahko ogledate filmčke posameznega oddelka 3. razreda in vrstniških mediatorjev.

Filmček vrstniških mediatorjev: Skupaj kot prijatelji

Filmček 3. a in 3. b