logoVS
Zakaj postati veselošolec?

Če na teh nekaj trditev odgovoriš z DA, potem je Vesela šola pravi naslov zate, da odkriješ galaksijo znanja!

1. Imaš doma možnost biti na spletu (internetna povezava)?
2. Je računalnik tvoj  pripomoček, da izveš kaj več o stvareh, ki te zanimajo?
3. Te zanimajo planeti, vesolje, kemija, recikliranje, stare civilizacije – Vikingi, e-mail, organizacije, ki rešujejo svet; olimpijske igre in kratki potepi (prav to so veselošolske teme)?
4. Rad bereš?
5. Se rad poteguješ za nagrade in sodeluješ na tekmovanjih?

Premisli in če te v večini te stvari zanimajo, se prijavi k veseli šoli. Na spletu imaš vsak mesec novo  e-učno pot, ki jo lahko rešuješ sam ali s prijateljem in ti da široko znanje. Prav tako se ti veselošolska priznanja štejejo v plus pri vpisu v srednjo šolo in pri uveljavljanju štipendije.

P.s.: Če se ne moreš odločiti, pojdi na računalnik, vtipkaj v iskalnik VESELA ŠOLA in poglej, kakšne učne poti in naloge te čakajo!
Prijave zbiram do petka, 11.11. 2011

Povezava do spletne strani Vesele šole…
Veselošolski pozdrav!

Mentorica: