Po dveh posebnih letih, ko praznikov nismo mogli praznovati kot običajno, se letos na naši šoli še posebej pripravljamo na praznike. Odločili smo se, da bomo praznike kar pričarali s čarobno palico.

S skupnimi močmi smo najprej pričarali praznično dekoracijo naših učilnic, jedilnice, stopnišča…in tako ustvarili praznično vzdušje. Čarovniji so malo pomagale tudi naše pridne roke. Izdelali smo čarobne mandale, ki naj bi prinesle radost in srečo vsakomur. Dodali smo jim še zvezdne smreke. Po šolskih hodnikih je zadonela praznična glasba, v jedilnici smo okrasili smreko in prižgali lučke. Vsak razred je k skupni ideji dodal še nekaj svojega, unikatnega. Na vratih vsakega razreda nas pozdravlja praznično voščilo z lepo mislijo. S čaranjem bomo nadaljevali na Božično- novoletnem koncertu ter tako ustvarili resnično lepe praznike.

Metka Beber