V ponedeljek, 19. 11. 2011, so otroci OŠ in vrtca Sveta Trojica pripravili nepozaben božični koncert, ki je marsikomu ogrel srce in ušesa napolnil z božično pesmijo.

Oglej si fotografije s koncerta tukaj…

bozicni_kon_pomanjsana

Na odru so se nam pridružili tudi najmlajši, otroci iz skupin Zvezdic,  Sončkov, Mavric in Kapljic. S svojimi prikupnimi nastopi so raznežili občinstvo. Potem so učenci 3. razreda naredili sneženega moža, sneženi mož je oživel in nam  pripovedoval svoje dogodivščine, ki jih je doživel po svetu. Predstavil nam je božične ali novoletne običaje iz Nemčije, Italije, Španije, Anglije, Amerike in seveda Slovenije. Učenci malega in velikega otroškega zbora ter mešanega mladinskega zbora pod vodstvom g. Petre Škrlec so nas očarali z božično pesmijo  iz različnih držav. Prav tako smo lahko prisluhnili mladim glasbenikom in voščilom v različnih jezikih ter recitatorjem. Na koncu je vse obiskovalce pozdravil g. ravnatelj in nam zaželel mir in dobro v prihajajočem letu.

Mentorica  božičnega koncerta je bila Marija Rojko skupaj s sodelavkami.

Pa srečno!