Učenci tretjega razreda v letošnjem šolskem letu potujejo po svetu in spoznavajo naš čudovit planet Zemlja. Svoja spoznanja, dogodivščine, znamenitosti in izdelke so predstavili tudi otrokom iz vrtčevske skupine Kapljice. Otroci so z velikim zanimanjem prisluhnili tretješolcem in zanje pripravili uganke o kontinentih. Na tak način so preverili, ali res toliko vedo, kot se govori po šolskih prostorih. Ogledali so si tudi razstavljene izdelke in se preizkusili v izdelanih igrah. Ob spremljavi vzgojiteljice Tinke so učenci zapeli pesem Pet celin, katere avtorica je prav vzgojiteljica Tinka. Učenci so otroke iz vrtca navdušili do te mere, da so izrazili željo, da bi se tudi oni podali na pot okoli sveta.

foto_utrinki