Bliža se prelep praznični čas. To je čas, ko si voščimo lepe praznične dni in se veselimo časa preživetega z dragimi. Prav je, da lepe želje in voščila pošljemo tudi tistim, ki jih ob praznikih ne bomo videli in jim tako polepšamo praznike.

Naši sedmošolci so za ta namen pripravili novoletne voščilnice. Zelo so se potrudili, nastale so krasne voščilnice. Dobite jih lahko na govorilnih urah v mesecu decembru, vsak dan v šolski jedilnici in pred Božično- novoletnim koncertom. Vaši prostovoljni prispevki bodo namenjeni za šolski sklad.

Avtorice voščilnic so: Naja Kozjak, Klara Markoli, Nuša Kirbiš, Teja Potočnik, Hana Kraner, Gabriela Perko, Ana Emeršič in Manca Zorko.

Ponosna mentorica mladih umetnic Metka Beber

Klara Markoli                                                                   Nuša Kirbiš

Hana Kraner                                                                  Manca Zorko

Naja Kozjak                                    Teja Potočnik                    Gabriela Perko                       Ana Emeršič