V sredo, 7. 12. 2011, smo se planinci in vsi ljubitelji nočnega pohoda odpravili na tradicionalen pohod, že 4. letos, z lučkami in baklami okrog bisera našega kraja, Trojiškega jezera.

pomanjsana_jezero_2011

Zbralo se nas je blizu 70 pohodnikov.  Pred šolo smo prižgali lučke na smreki in sebi prižgali bakle in lučke. Tudi narava je bila na naši strani, saj smo imeli kjub slabim napovedim  mirno noč s premljevalko luno, ki nam je osvetljevala pot. Spet smo lahko občudovali lepoto trojiške cerkve v soju luči in v odsevu jezera. Otroci so hiteli, starši prijetno poklepetali.  Pri šoli smo se okrepčali s toplim čajem in sladkimi dobrotami, ki jih v tem času ne manjka. Prijetno utrujeni, a zadovoljni smo si zaželeli vse najlepše in si obljubili, da se vidimo spet drugo leto. Hvala vsem “fotografom” za fotografije in za prijetno druženje!

Marta Jemenšek

Več fotografij …