DRAMSKI KROŽEK

V šolskem letu 2011/12 smo začeli z interesno dejavnostjo dramski krožek tudi za učence od 6. do 9. razreda. Mentorica je učiteljica Anica Šuster.

• V šolskem letu 2011/12 smo pripravili predstavo avtorice Vike Šuštar: Noč, ko je posijalo sonce.
  • V šolskem letu 2012/13 smo se predstavili z igro Na drugi strani, avtorice Vike Šuštar.

Vsako leto se učenci predstavijo staršem in učencem naše šole, sodelujemo pa tudi na medobčinskem srečanju otroških dramskih skupin.

Šolsko leto 2013/14

V šolskem letu 2013/14 pripravljamo dramsko igro: Žiga kisla kumarica in zbirke pripovedi o čarovnici Jurki Burki.

V igri nastopajo: Žiga Slekovec – Žiga, Veronika Kukovec – Jurka Burka, Jure Muršec – oče, Ana Marija Fras – mama, Eva Babič – sestrca, Danaja Brumen in Anja Jager – Piki Poki in  Tina Družovec. Glasbena oprema: Maj Gungl