Spoštovani starši in učenci,

v ponedeljek 18. 5. 2020 se bodo v šolo vrnili učenci 1., 2. in 3. razreda, 25. 5. 2020 še učenci 9. razreda in učenci, ki zaradi učnih težav potrebujejo pomoč v obliki dopolnilnega pouka in drugih oblik individualne in skupinske pomoči. Učenci od 4. do 8. razreda predvidoma nadaljujejo s šolanjem na daljavo do konca šolskega leta.

V prilogi objavljamo  ŠOLA PROTOKOL RAVNANJ V OŠ IN VRTEC SV. TROJICA-1.docx. Nastal je na podlagi Strokovnih usmeritev Zavoda RS za šolstvo (ZRSŠ) in Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ).
Izjavo s katero zagotavljate, da je vaš otrok zdrav, prinesite v šolo prvi šolski dan, 18. 5. 2020. Objavljamo jo posebej, če jo je kdo slučajno založil.

Objavljamo še Sklep RSK za pediatrijo, kjer so zapisane zdravstvene omejitve za otroke in dijake v času sproščanja ukrepov glede epidemije.

V šolo lahko pridejo samo zdravi učenci.

Veselimo se ponovnega snideja.

Darko Škerget

ravnatelj